Ing. Katarína Kromerinská

O mne

Drahí študenti

Osobnosti kultúry a pedagogiky mesta Senica

Ing. Katarína Kromerinská je veľmi erudovanou a obľúbenou učiteľkou odborných ekonomických predmetov na Súkromnej strednej odbornej škole podnikania v Senici. Zároveň pôsobí ako vedúca predmetovej komisie ekonomických predmetov. Vo svojej práci sa venuje výchove a odbornému rastu svojich žiakov, vedie ich k pracovitosti a zodpovednosti, hlavne vlastným príkladom. Tým, že sa zúčastňuje rôznych školení a seminárov, motivuje i ostatných učiteľov k využívaniu atraktívnych a inovatívnych metód na vyučovaní. Zanietene pracuje so svojimi žiakmi napríklad v študentskej firme Deja Vu. Vo svojej práci je kreatívna, organizuje rôzne školské i mimoškolské podujatia, zúčastňuje sa rôznych prezentácií školy, výrazne pomáha pri organizovaní školských zájazdov do zahraničia.