Navigácia

 • Florbalový turnaj

  Do galérie Florbalový turnaj boli pridané fotografie.

  Dňa 17.12.2019 sa uskutočnil medzitriedny turnaj vo florbale SSOŠP. Študenti všetkých ročníkov sa zapojili do športového zápolenia a na palubovke sa častokrát len tak iskrilo.  ;-)

 • Predvianočná Viedeň

  Do galérie Predvianočná Viedeň boli pridané fotografie.

  Ako je už dlhoročnou tradíciou našej školy, aj tento rok sa skupina študentov a pedagógov rozhodla 11. decembra 2019 navštíviť jedno z najkrajších miest na svete a podľa tohtoročného rebríčka Economist Intelligence Unit najlepšie miesto na život – Viedeň a zažiť na vlastnej koži predvianočnú atmosféru tejto metropoly. Zo zájazdu si mnohí odniesli nielen množstvo darčekov, ale aj pekné zážitky.

 • Pozvánka na študentský 10. ples

  Pozvánka na študentský 10. ples
 • Deň otvorených dverí 2019

  Deň otvorených dverí 2019

  Do galérie Deň otvorených dverí 2019 boli pridané fotografie.

  Už tradične sa 5.12.2019 na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Počas dňa si mali žiaci základných škôl a ich rodičia možnosť prehliadnuť priestory školy a oboznámiť sa s odbormi, ktoré škola ponúka. Rovnako pre návštevníkov boli pripravené hravé aktivity a tvorivé úlohy, ktoré si mohli vyskúšať. O občerstvenie sa postaral bufet, ktorý organizovala JA firma Do it yorself.

 • EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica

  EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica

  Do galérie EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica boli pridané fotografie.

  Dňa 9.12. 2019 študenti III. a IV. roč. školy podnikania navštívil v kráľovskom meste Skalica Hotel sv. Ludmila. Dozvedeli sa cenné informácie o manažovaní hotela a jeho marketingových stratégiách.

 • Mikulášska besiedka

  Mikulášska besiedka

  Do galérie Mikulášska besiedka boli pridané fotografie.

  Dňa 6.12.2019 si JA Firma Do it yourself pripravila pre učiteľský zbora študentov školy príjemné Mikulášske podujatie spojené s bohatoutombolou.

 • Školské majstrovstvá okresu Senica vo futsale

  Dňa 04.12.2019 sa naši študenti zúčastnili Školských majstrovstiev okresu Senica vo futsale stredných škôl, kde získali 3. miesto. Gratulujeme a držíme palce aj na budúci rok.

 • Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself

  Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself

  Dňa 21.11.2019 sa konalo ustanovujúce Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself. Podnikateľský plán firmy bol schválený. Do galérie Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself boli pridané fotografie.

 • Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku 2019

  Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku 2019

  Dňa 25. 11. 2019 sme zorganizovali školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Prihlásilo sa 11 študentiek a študentov. Po písomnej časti (počúvanie s porozumením, čítanie s porozumením, test z gramatiky) sa konala ústna časť, kde žiaci museli preukázať nielen úroveň jazyka a slovnej zásoby, ale aj kreativitu opise obrázka. V kategórii 2D sa na 1. mieste  umiestnila Ema Vendleková z 1.A, na 2. mieste skončil Martin Jastráb z 1.B a 3. miesto obsadil Maksym Tsaruk z 1.B. V kategórii 2C sa na prvom mieste umiestnil Marcus Adamec, ktorý nás bude reprezentovať už na krajskom kole Olympiády v nemeckom jazyku. Všetkým študentom ďakujeme za účasť a oceneným gratulujeme! Do galérie Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku 2019 boli pridané fotografie.

 • Olympiáda zo slovenského jazyka

  Olympiáda zo slovenského jazyka

  28. novembra 2019 sme zorganizovali Olympiádu zo slovenského jazyka. Účasť bola vysoká, prihlásilo sa až 12 žiakov z prvých ročníkov. Účastníci súťaže sa popasovali s testom a písomnou  časťou, ktorej úlohou bolo napísať reklamu na knihu ako vianočný darček. Po krátkej prestávke nás čakala najťažšia časť olympiády, a to ústna. Prezentácia diskusného príspevku pred porotou študentov trocha potrápila, ale všetko dobre dopadlo. Po spočítaní všetkých bodov sme sa dopracovali k vyhláseniu výsledkov: 1. miesto – Patrícia Janúšková z 1. A, 2. miesto - Simona Khulová z 1. C, 3. miesto – Henrieta Gajdúšková z 1. A. Víťazom gratulujeme a ostatným ďakujeme za preukázané vedomosti zo slovenského jazyka. Do galérie Olympiáda zo slovenského jazyka boli pridané fotografie.

 • Olympiáda v anglickom jazyku 2019

  Olympiáda v anglickom jazyku 2019

  Dňa 20. 11. 2019 sme zorganizovali školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Prihlásilo sa 18 študentov zo všetkých ročníkov. Konkurencia bola mimoriadne silná. Po písomnej časti (gramatika, slovná zásoba, čítanie a počúvanie s porozumením), postúpilo do ústnej časti 10 najlepších študentov, ktorí museli preukázať nielen úroveň jazyka, ale aj kreativitu v rolovej hre a v tvorbe príbehu. A študenti naozaj predviedli skvelé výkony! Na 1. mieste skončila Lenka Szabóová, 3.A a len o 0,8 boda na 2. mieste skončil Richard Rúsek, 4.A, 3. miesto obsadila Kristína Evjáková, 2.A. Lenka Szabóová nás bude reprezentovať na obvodnom kole, ktoré sa uskutoční na našej škole in januári 2020.Do galérie Olympiáda v anglickom jazyku 2019 boli pridané fotografie.

 • Oceňovanie najlepších študentov stredných škôl 2019

  Oceňovanie najlepších študentov stredných škôl 2019

  Pri príležitosti dňa študentstva a Dňa boja za slobodu a demokraciu sa 12.11.2019 konalo na radnici mesta Senica slávnostné oceňovanie najlepších študentov stredných škôl. Za našu školu boli ocenení: Karolína Muchová, Patrícia Malíková a Richard Rúsek. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov! Do galérie Oceňovanie najlepších študentov stredných škôl 2019 boli pridané fotografie.

 • Rozpis rodičovských združení

  Rozpis rodičovských združení
 • Imatrikulácie 2019

  Imatrikulácie 2019

  V stredu 13. 11. 2019 sa prváci stali "oficiálnymi" členmi súkromky. Nepríjemné disciplíny sme vymenili za film Kto bude ďalší? Vtedy sme sa pozreli realite priamo do očí, hoci problém kyberšikany, extrémny fenomén rooftopping či sexuálne zneužívanie pre mnohých neboli tabu. Po krátkej prestávke sme pokračovali v imatrikulovaní, keď sa žiaci jednotlivých prváckych tried predstavili so svojím programom a prijali imatrikulačný list. Prváci sa svojej roly zhostili bravúrne, očarili najmä svojimi kostýmami - "chalan = baba, baba = chalan". Záverečnou bodkou bola spoločná fotografia a spokojnosť na všetkých tvárach. Do galérie Imatrikulácie 2019 boli pridané fotografie.

 • Študentská kvapka krvi 2019

  Študentská kvapka krvi 2019

  Národná transfúzna služba SR ďakuje našim študentom 4. ročníka – darcom krvi, ktorí dňa 12. novembra 2019 prišli darovať svoju krv, pomohli doplniť zásoby krvi a zachránili tým životy ľudí v ohrození. Zamestnanci NTS SR. Do galérie Študentská kvapka krvi 2019 boli pridané fotografie.

 • Webinár - Tradičné podnikanie netradične

  Webinár - Tradičné podnikanie netradične

  Dňa 12.11.2019 sa zúčastnili členovia  Do it yourself JA firmy  webináru na tému: Tradičné podnikanie netradične. Išlo o online inšpiratávne  prezentácie mladých podnikateľov. Do galérie Webinár - Tradičné podnikanie netradične boli pridané fotografie.

 • Školenie manažmentu v AT&T

  Školenie manažmentu v AT&T

  Dňa 8.10.2019 sa prezidentka Do it yourself JA firmy Karolína Muchová a viceprezidentka financií Lenka Szabóová zúčastnili školenia manažmentu v  AT&T firme v Bratislave. Tu sa im venovali a odborné skúsenosti odovzdali odborníci z praxe. Do galérie Školenie manažmentu v AT&T boli pridané fotografie.

 • Revolution Train

  Revolution Train

  V piatok 8. novembra 2019 študenti 3. a 4.ročníka absolvovali aktivity v protidrogovom vlaku Revolution Train zameraného prostredníctvom interaktívneho zážitkového programu na prevenciu proti drogám.

  Cieľom vlakového programu bolo prostredníctvom zapojenia všetkých ľudských zmyslov efektívne zapôsobiť na návštevníka vlaku,  na jeho pohľad na legálne i nelegálne drogy, závislosti a inšpirovať ho k pozitívnym životným voľbám. Protidrogové aktivity vo vlaku zaujímavou formou predstavili  mechanizmy, prostredníctvom ktorých vzniká závislosť až po dôsledky, ktoré závislému od drog spôsobí. Študenti videli reálny príbeh drogovo závislých mladých ľudí, ktorý cez množstvo emotívnych situácií vytváral priestor na premýšľanie o nebezpečenstve legálnych a nelegálnych drog. Účastníci preventívneho projektu si prostredníctvom filmu vypočuli klamstvá "feťákov" aj pravdy o živote na drogách, po vysunutí plátna bol reálne zobrazený drogový brloh, väzenská cela či autohavária. Všetci dostali na úvod dotazník a v ňom mohli anonymne reagovať na to, čo videli. Počas celej prehliadky boli účastníci nabádaní k tomu, aby sa vedeli v živote správne rozhodnúť, aby hľadali správne možnosti, aby „neboli ovcou“ a nenechali sa strhnúť davom. Veď každý z nás má len jeden život, ktorý je potrebné si vážiť. Tento vlak študentov z našej školy síce nikam neodviezol, ale verme, že ich naviedol na tú správnu cestu.

  Slovami študentov : „Neuveriteľné. Skvelé. Pravdivé a smutné. Rozhodne treba vidieť. “

  Do galérie Revolution Train boli pridané fotografie.

 • Športový deň inak

  Športový deň inak

  8.11.2019 Športový deň inak. Žiaci II.B prišli s iniciatívou zorganizovať športový deň pre svoju triedu tak trochu inak, než je zvykom. Celú akciu uchopil pevne do rúk Michal Nikodém a vďaka nemu spolužiaci strávili aktívne a akčné piatkové doobedie na paintballovom ihrisku v Kútoch. Všetci sme prišli domov nadšení a s presvedčením, že toto by sme si mali zopakovať. Do galérie Športový deň inak boli pridané fotografie.

 • Košariská pri Brezovej pod Bradlom 2019

  Košariská pri Brezovej pod Bradlom 2019

  V pondelok 21. októbra 2019 sa žiaci 1. C vybrali za slnečného počasia na Košariská pri Brezovej pod Bradlom, kde navštívili rodný dom jedného z velikánov slovenských dejín, Dr. Milana Rastislava Štefánika. Študenti si so záujmom vypočuli výklad a zaujímavosti zo života tejto známej osobnosti. Za svoj pomerne krátky život (39 rokov) dosiahol veľmi veľa. Stál za zrodom 1. ČSR, bol politikom, diplomatom, astronómom, brigádnym generálom ozbrojených síl Francúzska, letcom, fotografom, cestovateľom... Okrem všeobecne známych informácií sa žiaci dozvedeli aj pikošky z jeho osobného života, napr. že určitú časť svojho života bol aj iluzionistom a i.

  Po návšteve múzea sa žiaci presunuli na Bradlo, kde sa v krásnom kopaničiarskom prostredí týči majestátna mohyla M. R. Štefánika, vrcholné dielo architekta Dušana Jurkoviča, rodáka z Turej Lúky pri Myjave. Následne sa študenti presunuli autobusom na Myjavu, kde navštívili Múzeum Slovenských národných rád a dom pani Kolenyovej. Tam si vypočuli zaujímavosti zo života štúrovcov, bojov Slovákov za sebaurčenie od meruôsmych rokov (1848-1849) až po vznik Slovenskej republiky 1. januára 1993. Do galérie Košariská pri Brezovej pod Bradlom 2019 boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
  Hollého 1380, Senica
 • 0907 161 135 - Riaditeľ zriaďovateľa školy

  0907 746 906 - Riaditeľka školy

  0915 727 145 - Zástupca riaditeľky školy

  034 651 55 93 - Sekretariát

Fotogaléria