Navigácia

 • EXIT TOUR 2018

  Dňa 11. apríla 2018 sa na našej škole uskutočnil medzinárodný projekt EXIT Tour, ktorý je koncipovaný tak, aby napĺňal požiadavky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR na obsah „Minimálneho preventívneho programu“. Organizátorom EXIT Tour na Slovensku je Tréningové centrum Kompas v Žiline, ktoré sa venuje práci s mládežou a rôznym projektom.
  Atraktívny program sa začal o 08:00 hod. úvodným koncertom raperov z Manchestru, ktorý všetkých naladil na jednu vlnovú dĺžku a pokračoval pútavými prednáškami v rôznych sekciách na témy týkajúcich sa (nielen) mladých ľudí: Domáce násilie, Závislosti, Facebook, Sex-AIDS-Vzťahy, Zdravá rodina. V dvoch sériách prednášok ponúkli lektori projektu EXIT Tour kvalitný a erudovaný pohľad na oblasť medziľudských vzťahov a závislostí. Do galérie EXIT TOUR 2018 boli pridané fotografie.

 • Športové úspechy

  Ďakujeme našim žiakom za reprezentáciu vo florbale a futbale. Do galérie Športové úspechy boli pridané fotografie.

 • Blšie trhy 2018

  Do galérie Blšie trhy 2018 boli pridané fotografie.

 • Olympiáda v anglickom jazyku v kategórii 2D

  Dňa 27.03.2018 sa naša študentka Lenka Szabóová zúčastnila na celoštátnom kole 28. ročníka Olympiády v anglickom jazyku v kategórii 2D v Bratislave, ktorú organizuje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Za úspešnú reprezentáciu školy ďakujeme a želáme veľa ďalších úspechov. Do galérie Olympiáda v anglickom jazyku v kategórii 2D boli pridané fotografie.

   

 • " Číta celá Súkromka"

  ŠR zorganizovala k príležitosti "Marec mesiac knihy" spoločné čítanie s názvom " Číta celá Súkromka" 

  Študentky predčítali úryvky zo svojich obľúbených kníh. 

  Čo vám odporúčajú?

  Martina Mihalovičová - Tovar od Tatiany Melasovej, Denisa Kristiník - Insomnia od Vladimíry Šebovej, Dajana Králová - Divergencia od Veronica Rothovej, Eliška Vrablecová - Červený kapitán od Dominika Dána, Karolína Muchová - Na vine sú hviezdy od John Green

  Dievčatám ďakujeme!

  Do galérie " Číta celá Súkromka" boli pridané fotografie.

 • 9. stretnutia študentských rád v Dave

  21. marca sa členovia ŠR zúčastnili 9. stretnutia študentských rád v Dave.Študenti si navzájom vymenili svoje skúsenosti, predstavili činnosti študentského parlamentu na svojej škole a strávili spolu príjemné dopoludnie. 9. stretnutia študentských rád v Dave boli pridané fotografie.

 • Retro deň

  Retro deň organizovaný št. parlamentom pri SSOŠP. Do galérie Retro deň boli pridané fotografie.

 • Srdiečkový deň

  Srdiečkový deň organizovaný študentskou firmou EKOraj JA. Do galérie Srdiečkový deň boli pridané fotografie.

 • Školské majstrovstvá okresu vo florbale žiakov

  Dňa 28.2.2018 sa naše študentky a študenti zúčastnili na Školských majstrovstvách okresu vo florbale žiakov stredných škôl. Chlapci obsadili skvelé prvé miesto, a tým získali aj postup na Školské majstrovstvá trnavského kraja, ktoré sa uskutočnia 6.4.2018 v Dunajskej Strede. Dievčatá získali tretie miesto. Obom družstvám blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

 • Školský časopis č. 2

  Ešte viac príspevkov zo života našich študentov! Pútavé úvahy o hodnotách, priateľstve, drogách... Čítajte! Handmade by dominika, Drogy: Ako to vidím ja, Priateľstvo očami prvákov, a veľa ďalších článkov. Nové číslo k nahliadnutiu tu /odkaz na časopis/

 • Svetový deň bez mobilu

  6. 2. - Svetový deň bez mobilu. Aj naši študenti si vyskúšali, aké je to stráviť jedno dopoludnie bez svojho mobilného kamaráta. To, že išlo o naozajstnú výzvu sa potvrdilo, pretože telefón odovzdalo len zopár odvážlivcov, ktorým týmto ďakujeme za spoluprácu. Do galérie Svetový deň bez mobilu boli pridané fotografie.

 • Europe direct Senica

  31. januára 2018 sa na našej škole konal vzdelávací seminár o Európskej únii: Brána informácií otvorená, ktorého sa zúčastnili žiaci 2. ročníka. Za pútavú prezentáciu a užitočné informácie ďakujeme informačnej kancelárii Europe direct Senica.  Do galérie Europe direct Senica boli pridané fotografie.

 • Zasadnutie št. parlamentu

  V pondelok 12. februára 2018 sa o 9:00 hod.  uskutoční zasadnutie št. parlamentu v učebni NOS (zasadačka)

 • Olympiáda v anglickom jazyku - 2018

  Tešíme sa prvému úspechu, ktorý sme dosiahli v Olympiáde v anglickom jazyku. V tejto súťaži našu školu reprezentovala žiačka 1.A triedy Lenka Szabóová a získala krásne prvé miesto na okresnom kole v Skalici. Veríme, že svoje prvenstvo obháji aj na krajskom kole v Trnave. Držíme jej palce :-)

  Do galérie Olympiáde v anglickom jazyku - 2018 boli pridané fotografie.

 • EURÓPA V OTÁZKACH

  Dňa 20. 12. 2017 junior ambasádorky našej školy pripravili pre svojich spolužiakov medziročníkovú súťaž, kvíz s názvom EURÓPA V OTÁZKACH. Súťažiace tímy sa popasovali s otázkami o histórii, štátoch, mestách, pamiatkach, osobnostiach a zaujímavostiach krajín EÚ. Na treťom mieste sa umiestnili žiačky z 3. A. – Simona Baumgartnerová a Milica Šindelárová, na druhom mieste žiačky z 2. A – Aneta Linková a Kristína Obuchová a na prvom mieste žiačky zo 4. D – Kristína Šišková a Eliška Vrablecová. Za zodpovednú prípravu a pohodový priebeh celej súťaže ďakujeme ambasádorkám – Martine Štítnej, Kristíne Jašíkovej a Jane Sabayovej. Do galérie EURÓPA V OTÁZKACH boli pridané fotografie.

 • JA Firma - Ekoraj

  1. valné zhromaždenie. Do galérie JA Firma - Ekoraj boli pridané fotografie.

 • LVVK 2018

  V dňoch 7.1.-12.1.2018 sa žiaci a učitelia našej školy zúčastnili LVVK v nádhernom prostredí Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici. Pedagógovia aj žiaci boli ústretoví, priateľskí, spolupráca bola dobrá. Penzión ZORA sa nachádzal cca 100 m od lyžiarskeho strediska, od nástupu na sedačkovú lanovku „ŠTART“. Išlo o veľkokapacitnú (6 miestnu) vyhrievanú lanovku. Na ňu nadväzovala ďalšia 4-miestna lanovka „Čučoriedky“, obe vhodné pre základný a zdokonaľovací výcvik. Ďalej nadväzovala kabínková lanovka na Skalnaté Pleso, ktorú využili naši najzdatnejší lyžiari. Vzhľadom na výborné snehové podmienky mohol prebiehať kvalitný lyžiarsky výcvik. Vďaka vhodným snehovým podmienkam, dobrému počasiu a dobrej disciplíne žiakov sa hlavný cieľ kurzu v plnej miere splnil. Do galérie LVVK 2018 boli pridané fotografie.

 • Ako sa učiť cudzie jazyky :)

  Ako sa učiť cudzie jazyky :) V rámci týždňa jazykov, kultúr a tradicií sme zorganizovali sériu prednášok "Ako sa učiť cudzie jazyky". Ema Dvořáková, študentka 4.D. triedy rozprávala o svojich vlastných skúsenostiach s učením anglického a ruského jazyka a o možnostiach, ktoré nám ponúkajú nielen informačné technológie, e-booky, ale aj iné zábavné spôsoby učenia jazyka z pohodlia domova. Prednášky boli vedené v anglickom jazyku, pre študentov z Ukrajiny v ruskom jazyku, ale aj v slovenskom, aby študenti z nižších ročníkov porozumeli všetkému, o čom rozprávala. Ema plynulo rozpráva v anglickom aj ruskom jazyku, za čo zožala veľký úspech. Ako sama hovorí: "Bola to pre mňa prvá skúsenosť s prezentovaním pred viac ľuďmi. Mala som trochu trému, no myslím, že som si to užila ako ja, tak i poslucháči. V budúcnosti by som sa rada venovala jazykom i naďalej.  Do galérie Ako sa učiť cudzie jazyky :) boli pridané fotografie.

 • Učili sme anglický jazyk na 2. Základnej škole

  Učili sme anglický jazyk na 2. Základnej škole. V týždni jazykov, kultúr a tradícií sa študenti 4. ročníka rozhodli, že si pôjdu vyskúšať prácu učiteľa cudzieho jazyka na základnej škole. Dôkladná príprava bola nevyhnutná, nakoľko pre všetkých študentov to bola prvá takáto skúsenosť. Miška Lelláková a Aďka Ščepková si vybrali asi najťažšie a to vyučovať jazyk u prvákov. Jakub Kiráľ a Sabínka Fridrichová učili u tretiakov a štvrtákov a Monika Konyáriková a Radka Tunáková u siedmakov a deviatakov. Všetci spoločne priznali, že to nie je vôbec jednoduché postaviť sa či už pred malých prváčikov, ktorých treba neustále udržovať v pozornosti alebo pred pobláznených pubertiakov. Do galérie Učili sme anglický jazyk na 2. Základnej škole boli pridané fotografie.

 • The 2017 Best In English

  Tento rok sme sa opäť zapojili do medzinárodnej online súťaže v anglickom jazyku The 2017 Best In English, ktorá sa konala 30. novembra 2017. Do súťaže sa zapojilo viac ako 750 stredných škôl z 29 krajín, našu školu reprezentovalo 18 študentov. Maximálny počet získaných bodov bol 98. Z našej školy získal Richard Rúsek - 84,5 bodov a Lenka Szabóová - 83 bodov. Do galérie The 2017 Best In English boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
  Hollého 1380, Senica
 • 0907 161 135 - Riaditeľ zriaďovateľa školy

  0907 746 906 - Riaditeľka školy

  0915 727 145 - Zástupca riaditeľky školy

  034 651 55 93 - Sekretariát

Fotogaléria