Výchovný poradca

Mgr. Dana Bánska

Kontakt: telefón (práca) – 034/6515593, e-mail: banska@ssspsenica.sk

Konzultačné hodiny: streda 12.00 – 13.30 ( v miestnosti školského psychológa )

Iný termín je možné dohodnúť po predchádzajúcom telefonickom alebo e-mailovom dohovore.

Škola ustanovila do funkcie výchovného poradcu, ktorý je k dispozícii   na škole pre žiakov, rodičov a učiteľov. Svojou činnosťou prispieva k vzájomnej spolupráci školy, rodiny, ktorá má v konečnom dôsledku pozitívny vplyv na školskú úspešnosť žiaka.

Činnosť výchovného poradcu

• poskytuje metodickú činnosť pre pedagogických pracovníkov školy
  • poskytuje konzultácie žiakom školy a ich zákonným zástupcom v otázkach výchovy, vzdelávania a profesijnej orientácie
  • pripravuje a organizuje besedy pre jednotlivé ročníky