Navigácia

 • Mikuláš 2018

  Mikuláš 2018

  Dňa 06. 12. študentská firma Dolce Casa, JA Firma uskutočnila mikulášsku akciu, kde Mikuláš rozdával mikulášske balíčky, tombolu a tiež nemohla chýbať ani medzitriedna súťaž. Všetci zúčastnení sa mohli občerstviť v bufete, kde študenti pripravili rôzne pochutiny. Do galérie Mikuláš 2018 boli pridané fotografie.

 • OZNAM pre DŠ

  OZNAM pre DŠ

  Oznam pre diaľkové štúdium - zmena v rozvrhu - dňa 15.12.2018 bude účtovníctvo a 22.12.2018 slovenský jazyk a literatúra.

 • Exkurzia vo väznici v Leopoldove a v Múzeu holokaustu v Seredi

  Exkurzia vo väznici v Leopoldove a v Múzeu holokaustu v Seredi

  Študenti III. a IV. roč. sa v stredu 5.12.2018 zúčastnili exkurzie vo väznici v Leopoldove a v Múzeu holokaustu v Seredi. Do galérie Exkurzia vo väznici v Leopoldove a v Múzeu holokaustu v Seredi boli pridané fotografie.

 • Imatrikulácie 2018

  Imatrikulácie 2018

  Do galérie Imatrikulácie 2018 boli pridané fotografie.

 • Valné zhromaždenie - firma Dolce Casa

  Valné zhromaždenie - firma Dolce Casa

  Dňa 27. 11. študentská firma Dolce Casa, JA Firma uskutočnila ustanovujúce valné zhromaždenie. Do galérie Valné zhromaždenie boli pridané fotografie.

 • Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku

  Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku

  Dňa 22.11.2018 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Všetkým účastníkom olympiády ďakujeme a postupujúcim do okresného kola gratulujeme a držíme palce! Do galérie Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku boli pridané fotografie.

 • Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

  Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

  Dňa 22. 11. sme zorganizovali školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Prihlásilo sa 15 študentov, z ktorých po písomnej časti postúpilo 8 najlepších. V ústnej časti,  zúčastnení v rolovej hre s lektorkou Charlotte  a ´Picture Story´ predviedli komunikačné zručnosti, ktoré boli na vysokej úrovni a veľmi vyrovnané. Po spočítaní bodov za obe časti sa na 1. mieste umiestnil Richard Rúsek, 2. B, 2.miesto obsadil Erik Mikulka, 4. B a 3. miesto Marián Medveď, 1. A. Richard Rúsek bude našu školu reprezentovať v okresnom kole. Držíme palce!!!. Do galérie Školské kolo olympiády v anglickom jazyku boli pridané fotografie.

 • Rodičovské združenia 2018/2019

  Rodičovské združenia 2018/2019

  Rodičovské združenia:

  1.A       27.11.2018    13:45 - 16:00

  1.B       27.11.2018    14:30 - 16:00

  2.A       27.11.2018    14:45 - 16:15

  3.A       27.11.2018    14:00 - 16:00

  3.B       27.11.2018    13:40 - 16:00

 • On-line súťaž iBobor

  On-line súťaž iBobor

  Jozef Matúš a Igor Doubrava z II. A sa stali úspešnými riešiteľmi on-line informatickej súťaže iBobor v kategórii Junior. Jožko dosiahol skvelý výsledok 68,01 bodov (93 percentil), Igor získal 50,68 bodov (68 percentil). Na treťom mieste v rámci našej školy sa umiestnil Jakub Janák z II. A s počtom bodov 45,36 (59 percentil). Gratulujeme!

  Hlavným cieľom súťaže iBobor je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa. Viac informácií o súťaži tu.

 • Školské majstrovstvá okresu "Volejbal SŠ - chlapci"

  Školské majstrovstvá okresu "Volejbal SŠ - chlapci"

  Gratulujeme našim žiakom za krásne 3. miesto. Do galérie Školské majstrovstvá okresu "Volejbal SŠ - chlapci" boli pridané fotografie.

 • Hallowen 2018

  Hallowen 2018

  Dňa 26.10.2018 sa na našej škole uskutočnil Halloween Day. Prebehla medzitriedna súťaž o najlepšiu masku. Ako najlepší boli vyhodnotení nasledovní žiaci: Silvia Ovečková, Patrícia Červená, Nicol Uhlíková a Michaela Čmelová z I. A, Michal Nikodém, Martin Malík z I. B, Kristína Obuchová z III. A a Kevin Vajda zo IV. A. Do galérie Hallowen 2018 boli pridané fotografie.

 • DOD 4. december 2018

  DOD 4. december 2018

  Tento rok opäť plánujeme Deň otvorených dverí, pretože: "Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť". Tešíme sa na vás 4. decembra 2018.

 • Diaľkari: zmena v rozvrhu!!!

  Diaľkari: zmena v rozvrhu!!!
  1.12.2018
  
  3. A-DŠ  - ruší sa Slovenský jazyk a literatúra.  Náhrada: Marketing
  
  4. A-DŠ  - ruší sa Slovenský jazyk a literatúra.  Náhrada: Manažment
  
  
  
  
  8.12.2018
  
  3. A-DŠ  - ruší sa Marketing.  Náhrada: Slovenský jazyk a literatúra
  
  4. A-DŠ  - ruší sa Manažment.  Náhrada: Slovenský jazyk a literatúra
 • M. R. Štefánik – astronóm, politik, generál....

  M. R. Štefánik – astronóm, politik, generál....

  Študenti 2. ročníka si pripomenuli 100. výročie vzniku Československej republiky návštevou múzea M. R. Štefánika v jeho rodnom dome na evanjelickej fare v Košariskách. Počas zaujímavého výkladu sprievodkyne a prostredníctvom osobných  memorabílií sa prenášala atmosféra veľkého sveta, v ktorom sa Štefánik celý život pohyboval a stal sa mu druhým domovom.  Vyšli sme aj k Mohyle Štefánika, odkiaľ sme si vychutnali nádherné výhľady okolia Myjavskej pahorkatiny.

 • EURÓPSKY TÝŽDEŇ JAZYKOV

  EURÓPSKY TÝŽDEŇ JAZYKOV

  Počas európskeho týždňa jazykov navštívila našu školu spisovateľka, seničanka Gabriela Beregházyová. Študentom pútavou formou porozprávala o svojich pracovných aj študijných cestách po svete a o tom, ako jej znalosť jazykov otvorila brány k mnohým, aj vzdialeným kultúram. Ako spoluautorka predstavila knihu Slovensko - Legenda lipy, ktorá rozpráva históriu Slovenska prepojenú symbolom lipy. Kniha je unikátnym dielom, ktoré môže slúžiť ako nástroj na prezentáciu našej krajiny vo svete. Jej verzia v anglickom jazyku obohatila aj našu školskú knižnicu.

  Gabriela: "Školské triedy sú záhrady, v ktorých rastú budúci lídri, hrdinovia a snílkovia, ktorí raz zmenia svet. Stráviť chvíľku s týmito zvedavými púčikmi a povzdbudiť ich, aby sa otvorili svetu, ma nabíja sviežou energiou. Sami netušia koľko odvahy na to, plniť našu misiu nám dávajú."

 • Po stopách Svätopluka

  Po stopách Svätopluka

  Študenti 1. A a 1. B triedy sa spolu s triednymi učiteľkami Ing. Martinou Petrákovou a Mgr. Tatianou Otépkovou 9. októbra 2018 vydali po stopách Svätopluka na hrad Devín. V rámci výkladu  sa dozvedeli množstvo zaujímavých faktov o našej národnej kultúrnej pamiatke, akú mala veľkú dôležitosť v našej histórii. Žiaci si prezreli i expozície, ktoré sú umiestnené na hrade. Vrátili sa plní zážitkov a vedomostí. Ing. Petráková, Mgr. Otépková

 • JA Citi International Innovation Camp

  JA Citi International Innovation Camp

  Dňa 03. 10. 2018 sa študenti Ľubomír Rúsek (III.B) a Maximilián Lukáč (III.B) zúčastnili súťaže JA Citi International Innovation Camp v Bratislave. Študenti pracovali v zmiešaných tímoch na zadaní od organizácie Citi Foundation. Ich úlohou bolo nájsť najlepšie riešenie na danú tému a prezentovať ho pred odbornou porotou. Vďaka tejto súťaži si študenti mohli precvičiť svoje komunikačné a prezentačné zručnosti, vyskúšali si tímovú prácu pri riešení výzvy a spolupracovali s konzultantmi – mentormi, zamestnancami spoločnosti Citi. Na základe výzvy im súťaž priblížila fungovanie biznis sektora.

 • Sonnentor Čejkovice

  Sonnentor Čejkovice

  Žiaci štvrtého ročníka študijného odboru školy podnikania sa zúčastnili zážitkovej exkurzie v Bylinkovom raji vo firme Sonnentor Čejkovice , ktorá je známym producentom bio - ekologicky vyrábaných čajov, korenín, kávy a iných produktov. Súčasťou exkurzie bola zaujímavá marketigová prezentácia.

 • Získali sme titul Ambasádorská škola Európskeho parlamentu!

  Získali sme titul Ambasádorská škola Európskeho parlamentu!

  V pondelok 17. septembra počas slávnostnej ceremónie v priestoroch Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave bol udelený titul Ambasádorská škola Európskeho parlamentu štrnástim slovenským stredným školám, ktoré sa počas uplynulého školského roka úspešne zúčastnili druhého ročníka rovnomenného programu a splnili tak podmienky k získaniu titulu.Program Ambasádorská škola Európskeho parlamentu je realizovaný v spolupráci Informačnej kancelárie Európskeho parlamentu s Academia Istropolitana Nova a Helsinským výborom pre ľudské práva na Slovensku. Víťazným školám udelil plakety riaditeľ kancelárie EP na Slovensku Robert Hajšel, ktorý vyzdvihol prínos tohto programu nielen pre zúčastnených študentov samotných, ale i komunity ich škôl. Junior ambasádori našej školy sa umiestnili na krásnom šiestom mieste.

 • Rozvrh pre Diaľkové štúdium 2018/2019

  Rozvrh pre Diaľkové štúdium 2018/2019

  Rozvrh pre Diaľkové štúdium 2018/2019

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
  Hollého 1380, Senica
 • 0907 161 135 - Riaditeľ zriaďovateľa školy

  0907 746 906 - Riaditeľka školy

  0915 727 145 - Zástupca riaditeľky školy

  034 651 55 93 - Sekretariát

Fotogaléria