Navigácia

 • VODA NAD ZLATO

  VODA NAD ZLATO

  Dňa 26.02.2020 sa konal na „súkromke“ opäť raz koncert pre študentov. Konkrétne išlo o environmentálny hudobno-vzdelávací program „VODA  NAD  ZLATO“. Dvojica hudobníkov priblížila žiakom význam, dôležitosť a nenahraditeľnosť vody v prírode a pre človeka. Program sa dotýkal tém, ako sú napr. kolobeh vody v prírode, zásoby pitnej vody, šetrenie vodou, budúcnosť s nedostatkom vody, jej znečisťovanie a pod.

 • Retro deň na našej škole

  Retro deň na našej škole

  Posledný februárový piatok na súkromke nebol len taký obyčajný. Bol vyhlásený Retro deň. Jedna zo špeciálnych, no častých akcií, ktoré na našej škole organizujeme. Ráno sme si privstali a prehrabali sa až na dno našich skríň so zámerom nájsť najlepšie kúsky. Chvíľu nato sme sa mihali chodbami školy oblečení ako naši rodičia, keď boli v našom veku. Priniesli sme späť atmosféru 70. 80. a 90. rokov, a to nielen svojím výzorom, ale aj hudbou v školskom rozhlase. Skvele sme sa pobavili a vychutnali atmosféru minulosti.

 • Školské majstrovstvá - FLORBAL

  Naši študenti sa zúčastnili Školských majstrovstiev okresu Senica vo florbale stredných škôl, kde sa dievčatá umiestnili na 2. mieste. Chlapci získali 3. miesto. Gratulujeme.

 • Informácie pre maturantov

  Informácie pre maturantov

  Na základe spolupráce NÚCEM a Strednej odbornej školy masmediálnych a informačných štúdií v Bratislave vznikli 3 videá  o maturitnej skúške. Maturanti z tejto školy v nich podávajú svojim rovesníkom jednoduchou formou základné informácie o tom, na čo je dôležité sa pripraviť v externej a písomnej forme internej časti maturitnej skúšky, a aj o tom, čo ich čaká pri ústnej maturite.
  Link na video Ako funguje maturitná skúška?

  Link na video Ako sa hodnotí externá časť maturity?

  Link na video Ako prebieha maturitná skúška?

  Linky na všetky diely videí sú zverejnené aj na stránke NÚCEM

 • Oznam

  Staňte sa súčasťou kolektívu

  Turisticko – informačného centra v Holíči !

  Mesto Holíč hľadá nových sprievodcov /-kyne po historických pamiatkach mesta Holíč a obsluhu pre člnkovanie počas

  Letnej turistickej sezóny 2020.

  Záujemcovia sa môžu prihlásiť osobne v TIC Holíč, ul. Bratislavská 5, telefonicky na tel. čísle :

  +421 34 32105 82 , mobil : 0907 657 884 , písomne na e-mail : veronika.chnupkova@holic.sk alebo katarina.stasakova@holic.sk do 16.03.2020.

  Tešíme sa na spoluprácu s Vami !

 • Výtvarná súťaž

  Výtvarná súťaž

  Základná umelecká škola Senica v spolupráci s mestom Senica vyhlasujú 10.ročník výtvarnej súťaže SENICKÉ ZLATÉ JABĹČKO 2020.  Pre zapojenie do súťaže je potrebné odovzdať dielo spracované technikou maľba, kresba, grafika, koláž do termínu 20.2.2020 na tému Z Rozprávky do rozprávky.  

 • Deň sv. Valentína

  Dnes JA Firma Do it yourself zorganizovala na našej škole valentínske trhy.

 • Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku

  Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku

  Dňa 12.2.2020 sa v Trnave konalo krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku, na ktorom naša žiačka Lenka Szaboóvá získala krásne 3. miesto. Gratulujeme.

 • Lyžiarsky výchovno-výcvikový kurz 2020

  V dňoch od 12.do 17. januára a od 19. do 24. januára 2020 sa konali 2 turnusy lyžiarskeho výchovno-výcvikového kurzu, prvý na Donovaloch a druhý vo Veľkej Rači - Oščadnici. Snehu bolo na zjazdovkách dosť, každý si tam mohol prísť na svoje. V jeden večer v Oščadnici nás navštívili dvaja horskí záchranári a vypočuli sme si zaujímavú prednášku o ich práci v teréne a mohli si vyskúšať ich viaceré pomôcky, ako napr. lavínový ruksak. Tešíme sa už na budúci lyžiarsky...!

 • 3D tlač

  3D tlač

  Dňa 29.1.2020 sme pre žiakov 4B triedy na škole zorganizovali blokovú výučbu zameranú na 3D tlač. Študenti boli oboznámení so základmi 3D tlače, materiálmi vhodnými na 3D tlač a zároveň im bola predvedená kalibračná tlač a tlač objektu v podobe píšťalky. V druhej polovici blokovej výučby sa študenti oboznámili s programom Onshape a s parametrickým modelovaním.

 • Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

  Dňa 15.1.2020 bola naša škola usporiadateľom okresného kola Olympiády v anglickom jazyku, okres Senica a Skalica. Súťaže sa zúčastnili víťazi školských kôl v kategóriách 2A, 2B, 2D, 2C2. Našu školu reprezentovala Lenka Szaboóvá, ktorá potvrdila skvelú úroveň anglického jazyka vo všetkých zručnostiach a získala aj najvyšší počet bodov zo všetkých účastníkov. Lenke držíme palce na krajskom kole v Trnave.

 • Riaditeľské voľno

  Riaditeľské voľno

  V piatok 31.1.2020 udeľuje riaditeľka školy riaditeľské voľno pre všetkých žiakov z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác.

 • Florbalový turnaj

  Florbalový turnaj

  Do galérie Florbalový turnaj boli pridané fotografie.

  Dňa 17.12.2019 sa uskutočnil medzitriedny turnaj vo florbale SSOŠP. Študenti všetkých ročníkov sa zapojili do športového zápolenia a na palubovke sa častokrát len tak iskrilo. ;-) Na 3. mieste sa umiestnila trieda 4.B, druhé miesto získala 1.B a zvíťazstva na školskom turnaji sa tešila trieda 2.A. Všetkým gratulujeme!

 • Predvianočná Viedeň

  Do galérie Predvianočná Viedeň boli pridané fotografie.

  Ako je už dlhoročnou tradíciou našej školy, aj tento rok sa skupina študentov a pedagógov rozhodla 11. decembra 2019 navštíviť jedno z najkrajších miest na svete a podľa tohtoročného rebríčka Economist Intelligence Unit najlepšie miesto na život – Viedeň a zažiť na vlastnej koži predvianočnú atmosféru tejto metropoly. Zo zájazdu si mnohí odniesli nielen množstvo darčekov, ale aj pekné zážitky.

 • Pozvánka na študentský 10. ples

  Pozvánka na študentský 10. ples
 • Deň otvorených dverí 2019

  Deň otvorených dverí 2019

  Do galérie Deň otvorených dverí 2019 boli pridané fotografie.

  Už tradične sa 5.12.2019 na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Počas dňa si mali žiaci základných škôl a ich rodičia možnosť prehliadnuť priestory školy a oboznámiť sa s odbormi, ktoré škola ponúka. Rovnako pre návštevníkov boli pripravené hravé aktivity a tvorivé úlohy, ktoré si mohli vyskúšať. O občerstvenie sa postaral bufet, ktorý organizovala JA firma Do it yorself.

 • EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica

  EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica

  Do galérie EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica boli pridané fotografie.

  Dňa 9.12. 2019 študenti III. a IV. roč. školy podnikania navštívil v kráľovskom meste Skalica Hotel sv. Ludmila. Dozvedeli sa cenné informácie o manažovaní hotela a jeho marketingových stratégiách.

 • Mikulášska besiedka

  Mikulášska besiedka

  Do galérie Mikulášska besiedka boli pridané fotografie.

  Dňa 6.12.2019 si JA Firma Do it yourself pripravila pre učiteľský zbora študentov školy príjemné Mikulášske podujatie spojené s bohatoutombolou.

 • Školské majstrovstvá okresu Senica vo futsale

  Dňa 04.12.2019 sa naši študenti zúčastnili Školských majstrovstiev okresu Senica vo futsale stredných škôl, kde získali 3. miesto. Gratulujeme a držíme palce aj na budúci rok.

 • Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself

  Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself

  Dňa 21.11.2019 sa konalo ustanovujúce Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself. Podnikateľský plán firmy bol schválený. Do galérie Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
  Hollého 1380, Senica
 • 0907 161 135 - Riaditeľ zriaďovateľa školy

  0915 727 145 - Riaditeľ školy

  0908 147 840 - Zástupkyňa riaditeľa školy

  034 651 55 93 - Sekretariát

Fotogaléria