Navigácia

 • Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku

  Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku

  Dňa 12.2.2020 sa v Trnave konalo krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku, na ktorom naša žiačka Lenka Szaboóvá získala krásne 3. miesto. Gratulujeme.

 • Lyžiarsky výchovno-výcvikový kurz 2020

  V dňoch od 12.do 17. januára a od 19. do 24. januára 2020 sa konali 2 turnusy lyžiarskeho výchovno-výcvikového kurzu, prvý na Donovaloch a druhý vo Veľkej Rači - Oščadnici. Snehu bolo na zjazdovkách dosť, každý si tam mohol prísť na svoje. V jeden večer v Oščadnici nás navštívili dvaja horskí záchranári a vypočuli sme si zaujímavú prednášku o ich práci v teréne a mohli si vyskúšať ich viaceré pomôcky, ako napr. lavínový ruksak. Tešíme sa už na budúci lyžiarsky...!

 • 3D tlač

  3D tlač

  Dňa 29.1.2020 sme pre žiakov 4B triedy na škole zorganizovali blokovú výučbu zameranú na 3D tlač. Študenti boli oboznámení so základmi 3D tlače, materiálmi vhodnými na 3D tlač a zároveň im bola predvedená kalibračná tlač a tlač objektu v podobe píšťalky. V druhej polovici blokovej výučby sa študenti oboznámili s programom Onshape a s parametrickým modelovaním.

 • Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

  Dňa 15.1.2020 bola naša škola usporiadateľom okresného kola Olympiády v anglickom jazyku, okres Senica a Skalica. Súťaže sa zúčastnili víťazi školských kôl v kategóriách 2A, 2B, 2D, 2C2. Našu školu reprezentovala Lenka Szaboóvá, ktorá potvrdila skvelú úroveň anglického jazyka vo všetkých zručnostiach a získala aj najvyšší počet bodov zo všetkých účastníkov. Lenke držíme palce na krajskom kole v Trnave.

 • Riaditeľské voľno

  Riaditeľské voľno

  V piatok 31.1.2020 udeľuje riaditeľka školy riaditeľské voľno pre všetkých žiakov z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác.

 • Florbalový turnaj

  Florbalový turnaj

  Do galérie Florbalový turnaj boli pridané fotografie.

  Dňa 17.12.2019 sa uskutočnil medzitriedny turnaj vo florbale SSOŠP. Študenti všetkých ročníkov sa zapojili do športového zápolenia a na palubovke sa častokrát len tak iskrilo. ;-) Na 3. mieste sa umiestnila trieda 4.B, druhé miesto získala 1.B a zvíťazstva na školskom turnaji sa tešila trieda 2.A. Všetkým gratulujeme!

 • Predvianočná Viedeň

  Do galérie Predvianočná Viedeň boli pridané fotografie.

  Ako je už dlhoročnou tradíciou našej školy, aj tento rok sa skupina študentov a pedagógov rozhodla 11. decembra 2019 navštíviť jedno z najkrajších miest na svete a podľa tohtoročného rebríčka Economist Intelligence Unit najlepšie miesto na život – Viedeň a zažiť na vlastnej koži predvianočnú atmosféru tejto metropoly. Zo zájazdu si mnohí odniesli nielen množstvo darčekov, ale aj pekné zážitky.

 • Pozvánka na študentský 10. ples

  Pozvánka na študentský 10. ples
 • Deň otvorených dverí 2019

  Deň otvorených dverí 2019

  Do galérie Deň otvorených dverí 2019 boli pridané fotografie.

  Už tradične sa 5.12.2019 na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Počas dňa si mali žiaci základných škôl a ich rodičia možnosť prehliadnuť priestory školy a oboznámiť sa s odbormi, ktoré škola ponúka. Rovnako pre návštevníkov boli pripravené hravé aktivity a tvorivé úlohy, ktoré si mohli vyskúšať. O občerstvenie sa postaral bufet, ktorý organizovala JA firma Do it yorself.

 • EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica

  EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica

  Do galérie EXKURZIA Hotel sv. Ludmila Skalica boli pridané fotografie.

  Dňa 9.12. 2019 študenti III. a IV. roč. školy podnikania navštívil v kráľovskom meste Skalica Hotel sv. Ludmila. Dozvedeli sa cenné informácie o manažovaní hotela a jeho marketingových stratégiách.

 • Mikulášska besiedka

  Mikulášska besiedka

  Do galérie Mikulášska besiedka boli pridané fotografie.

  Dňa 6.12.2019 si JA Firma Do it yourself pripravila pre učiteľský zbora študentov školy príjemné Mikulášske podujatie spojené s bohatoutombolou.

 • Školské majstrovstvá okresu Senica vo futsale

  Dňa 04.12.2019 sa naši študenti zúčastnili Školských majstrovstiev okresu Senica vo futsale stredných škôl, kde získali 3. miesto. Gratulujeme a držíme palce aj na budúci rok.

 • Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself

  Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself

  Dňa 21.11.2019 sa konalo ustanovujúce Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself. Podnikateľský plán firmy bol schválený. Do galérie Valné zhromaždenie JA Firmy Do it yorself boli pridané fotografie.

 • Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku 2019

  Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku 2019

  Dňa 25. 11. 2019 sme zorganizovali školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Prihlásilo sa 11 študentiek a študentov. Po písomnej časti (počúvanie s porozumením, čítanie s porozumením, test z gramatiky) sa konala ústna časť, kde žiaci museli preukázať nielen úroveň jazyka a slovnej zásoby, ale aj kreativitu opise obrázka. V kategórii 2D sa na 1. mieste  umiestnila Ema Vendleková z 1.A, na 2. mieste skončil Martin Jastráb z 1.B a 3. miesto obsadil Maksym Tsaruk z 1.B. V kategórii 2C sa na prvom mieste umiestnil Marcus Adamec, ktorý nás bude reprezentovať už na krajskom kole Olympiády v nemeckom jazyku. Všetkým študentom ďakujeme za účasť a oceneným gratulujeme! Do galérie Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku 2019 boli pridané fotografie.

 • Olympiáda zo slovenského jazyka

  Olympiáda zo slovenského jazyka

  28. novembra 2019 sme zorganizovali Olympiádu zo slovenského jazyka. Účasť bola vysoká, prihlásilo sa až 12 žiakov z prvých ročníkov. Účastníci súťaže sa popasovali s testom a písomnou  časťou, ktorej úlohou bolo napísať reklamu na knihu ako vianočný darček. Po krátkej prestávke nás čakala najťažšia časť olympiády, a to ústna. Prezentácia diskusného príspevku pred porotou študentov trocha potrápila, ale všetko dobre dopadlo. Po spočítaní všetkých bodov sme sa dopracovali k vyhláseniu výsledkov: 1. miesto – Patrícia Janúšková z 1. A, 2. miesto - Simona Khulová z 1. C, 3. miesto – Henrieta Gajdúšková z 1. A. Víťazom gratulujeme a ostatným ďakujeme za preukázané vedomosti zo slovenského jazyka. Do galérie Olympiáda zo slovenského jazyka boli pridané fotografie.

 • Olympiáda v anglickom jazyku 2019

  Olympiáda v anglickom jazyku 2019

  Dňa 20. 11. 2019 sme zorganizovali školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Prihlásilo sa 18 študentov zo všetkých ročníkov. Konkurencia bola mimoriadne silná. Po písomnej časti (gramatika, slovná zásoba, čítanie a počúvanie s porozumením), postúpilo do ústnej časti 10 najlepších študentov, ktorí museli preukázať nielen úroveň jazyka, ale aj kreativitu v rolovej hre a v tvorbe príbehu. A študenti naozaj predviedli skvelé výkony! Na 1. mieste skončila Lenka Szabóová, 3.A a len o 0,8 boda na 2. mieste skončil Richard Rúsek, 4.A, 3. miesto obsadila Kristína Evjáková, 2.A. Lenka Szabóová nás bude reprezentovať na obvodnom kole, ktoré sa uskutoční na našej škole in januári 2020.Do galérie Olympiáda v anglickom jazyku 2019 boli pridané fotografie.

 • Oceňovanie najlepších študentov stredných škôl 2019

  Oceňovanie najlepších študentov stredných škôl 2019

  Pri príležitosti dňa študentstva a Dňa boja za slobodu a demokraciu sa 12.11.2019 konalo na radnici mesta Senica slávnostné oceňovanie najlepších študentov stredných škôl. Za našu školu boli ocenení: Karolína Muchová, Patrícia Malíková a Richard Rúsek. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov! Do galérie Oceňovanie najlepších študentov stredných škôl 2019 boli pridané fotografie.

 • Rozpis rodičovských združení

  Rozpis rodičovských združení
 • Imatrikulácie 2019

  Imatrikulácie 2019

  V stredu 13. 11. 2019 sa prváci stali "oficiálnymi" členmi súkromky. Nepríjemné disciplíny sme vymenili za film Kto bude ďalší? Vtedy sme sa pozreli realite priamo do očí, hoci problém kyberšikany, extrémny fenomén rooftopping či sexuálne zneužívanie pre mnohých neboli tabu. Po krátkej prestávke sme pokračovali v imatrikulovaní, keď sa žiaci jednotlivých prváckych tried predstavili so svojím programom a prijali imatrikulačný list. Prváci sa svojej roly zhostili bravúrne, očarili najmä svojimi kostýmami - "chalan = baba, baba = chalan". Záverečnou bodkou bola spoločná fotografia a spokojnosť na všetkých tvárach. Do galérie Imatrikulácie 2019 boli pridané fotografie.

 • Študentská kvapka krvi 2019

  Študentská kvapka krvi 2019

  Národná transfúzna služba SR ďakuje našim študentom 4. ročníka – darcom krvi, ktorí dňa 12. novembra 2019 prišli darovať svoju krv, pomohli doplniť zásoby krvi a zachránili tým životy ľudí v ohrození. Zamestnanci NTS SR. Do galérie Študentská kvapka krvi 2019 boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
  Hollého 1380, Senica
 • 0907 161 135 - Riaditeľ zriaďovateľa školy

  0907 746 906 - Riaditeľka školy

  0915 727 145 - Zástupca riaditeľky školy

  034 651 55 93 - Sekretariát

Fotogaléria