Navigácia

 • Penati Golf Resort

  Penati Golf Resort

  Študenti prvého ročníka navštívili v rámci branného cvičenia Penati Golf Resort Šajdíkove Humence. Po prehliadke rezortu si mohli vyskúšať golfový odpal a patovanie do jamky. Či viac alebo menej úspešne, posúďte sami :).

 • Konferencia o budúcnosti práce a pracovného prostredia

  Konferencia o budúcnosti práce a pracovného prostredia

  Dňa 8.5.2019 sa študenti našej školy zúčastnili Konferencie o budúcnosti práce a pracovného prostredia na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Do galérie Konferencia o budúcnosti práce a pracovného prostredia boli pridané fotografie.

 • 24-hodinová štafeta v plávaní

  24-hodinová štafeta v plávaní

  Už tradične sme sa dňa 3. mája zúčastnili  24-hodinovej štafety v plávaní. Užili sme si príjemné prostredie senickej plavárne a zároveň sme spravili niečo pre svoje zdravie.Do galérie 24-hodinová štafeta v plávaní boli pridané fotografie.

 • Voľby do Európskeho parlamentu

  Voľby do Európskeho parlamentu

  Tento rok nás čakajú voľby do Európskeho parlamentu. Na Slovensku môžeme prísť k volebným urnám v sobotu 25. mája. Pri tejto príležitosti sa  2. mája 2019 konali  na našej škole  simulované Eurovoľby 2019. Študenti volili z ôsmych politických skupín. Najviac hlasov medzi našimi žiakmi získala Skupina zelených/Európska slobodná aliancia (32,38 %). Do galérie Voľby do Európskeho parlamentu boli pridané fotografie.

 • TERMÍNY RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA pre šk. rok 2018/2019

  TERMÍNY RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA pre šk. rok 2018/2019

  Trieda:            I.A

  Dátum:           26.04.2019 v čase od 13:45 do 16:30 hod.

   

  Trieda:            I.B

  Dátum:           02.05.2019 v čase od 14:00 do 16:00 hod.

   

  Trieda:            II.A

  Dátum:           30.04.2019 v čase od 14:30 do 16:30 hod.

   

  Trieda:            III.A

  Dátum:           30.04.2019 v čase od 14:00 do 16:00 hod.

   

  Trieda:            III.B

  Dátum:           02.05.2019 v čase od 14:00 do 16:00 hod.

  Do galérie TERMÍNY RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA pre šk. rok 2018/2019 boli pridané fotografie.

 • Školské majstrovstvá okresu Senica vo veľkom futbale

  Školské majstrovstvá okresu Senica vo veľkom futbale

  Dňa 09.apríla 2019 sa študenti našej školy zúčastnili na "Školských majstrovstvách okresu Senica vo veľkom futbale", kde v konkurencii stredných škôl v Senici nenašli konkurenciu a zvíťazili. Všetkým žiakom a trénerom gratulujeme a želám ďalšie úspechy! Do galérie Školské majstrovstvá okresu Senica vo veľkom futbale boli pridané fotografie.

 • Ekonomická olympiáda - Krajské kolo

  Ekonomická olympiáda - Krajské kolo

  Dňa 8.2.2019 sa žiačka Tatiana Boorová zo IV. C a Lenka Szabóová zúčastnili krajského kola Ekonomickej olympiády V Trnave. Tatiana Boorová sa umiestnila v TOP10 účastníkov. Gratulujeme. Do galérie Ekonomická olympiáda - Krajské kolo boli pridané fotografie.

 • Slávnostné oceňovanie kultúrnych a pedagogických osobností mesta Senica 2019

  Slávnostné oceňovanie kultúrnych a pedagogických osobností mesta Senica 2019

  Dňa 28.03.2019 (Deň učiteľov) sa konalo Slávnostné oceňovanie kultúrnych a pedagogických osobností mesta Senica. Tento rok bola spomedzi našich vyučujúcich odmenená pani učiteľka Mgr. Ružena Prosnanová. Na Súkromnej strednej odbornej škole podnikania v Senici pracuje ako učiteľka nemeckého jazyka, občianskej náuky, administratívy a korešpondencie. Svojím zapáleným prístupom a entuziazmom motivuje študentov k organizovaniu rôznych školských aj mimoškolských aktivít. Za jej neúnavnou prácou je vidieť mnohé úspechy, ktoré so svojimi žiakmi dosiahla: na jeseň v roku 2018 bol Súkromnej strednej odbornej škole podnikania na slávnostnej ceremónii na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave udelený titul Ambasádorská škola Európskeho parlamentu (v skratke EPAS) spolu s ďalšími 13 školami z celého Slovenska. Tento program je realizovaný v spolupráci Informačnej kancelárie Európskeho parlamentu s Academia Istropolitana Nova a Helsinským výborom pre ľudské práva na Slovensku. Junior ambasádori SSOŠP Senica sa umiestnili na peknom šiestom mieste. So svojím tímom vydávala počas roka aj školský časopis Európa dokorán. Mgr. Prosnanová taktiež viedla tím študentiek na súťaž Mladý Európan, kde v okresnom kole zvíťazili a postúpili do celoslovenského finále. Okrem toho sa podieľa na príprave a organizácii olympiád v nemeckom jazyku a výletov do Viedne. Mgr. Ružena Prosnanová je svojím zanietením a profesionalitou pre Súkromnú strednú odbornú školu podnikania veľkým prínosom. Do galérie Slávnostné oceňovanie kultúrnych a pedagogických osobností mesta Senica 2019 boli pridané fotografie.

 • Blšie trhy 2019

  Blšie trhy 2019

  Dňa 01.04.2019 prebehol na škole už 15. ročník medzitriednej súťaže "Blšie trhy". Súťaž hodnotila odborná aj študentská porota.

  Študentská porota:

  1. miesto získala trieda III.A - Smecári

  Odborná porota:

  1.  miesto získala trieda II.B - Olymp
  2.  miesto získala trieda I.A - Senica 2.0
  3.  miesto získala trieda III.B - Kuchtíci

  Víťazom blahoželáme a tešíme sa na budúci ročník! :-) 

   Do galérie Blšie trhy 2019 boli pridané fotografie.

 • Stretnutie študentských rád DAV Senica 2019

  Stretnutie študentských rád DAV Senica 2019

  Do galérie Stretnutie študentských rád DAV Senica 2019 boli pridané fotografie.

 • Číta celá súkromka 2019

  Číta celá súkromka 2019

  Dňa 26.03.2019 sa v priestoroch študentskej knižnice na SSOŠP uskutočnila akcia pod názvom "Číta celá súkromka". Dobrovoľníci z radov študentov čítali pred publikom úryvky z ich obľúbenej knihy s cieľom motivovať ďalších spolužiakov k čítaniu domácej alebo svetovej literatúry. Do galérie Číta celá súkromka 2019 boli pridané fotografie.

 • Športové úspechy

  Športové úspechy

  Naši študenti dnes 13.2.2019 vybojovali 1. miesto na majstrovstvách stredných škôl okresu vo florbale. Zabezpečili si tak postup na krajské kolo. Všetkým študentom blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.

 • Michal Truban na SSOŠP

  Michal Truban na SSOŠP

  Dňa 8.2.2019 navštívil našu školu Ing. Michal Truban - úspešný podnikateľ, športovec a politik. Študentom prednášal na tému "Ako vybudovať úspešný biznis". Pozrite si reportáž z prednášky.

 • DOD 20. febrára 2019

  DOD 20. febrára 2019

  Pre veľký úspech sme sa rozhodli zopakovať Deň otvorených dverí. Tešíme sa na vás 20. februára 2019.

 • Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku na našej škole

  Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku na našej škole

  Dňa 16.1.2019 sme hosťovali najlepších z najlepších, študentov, víťazov školských kôl stredných škôl v okrese Senica a Skalica. Organizovali sme okresné kolá olympiády v anglickom jazyku, v kategóriách 2A, 2B, C2, 2D. Okresné kolo malo dve časti, písomnú a ústnu časť. Úroveň jazyka všetkých zúčastnených  bola vynikajúca, čo potvrdzuje aj vysoký počet bodov v oboch častiach. Víťazi vo všetkých kategóriách postupujú do krajského kola, ktoré sa bude konať v Trnave. Našu školu reprezentoval Richard Rúsek, ktorý obsadil 1. miesto a postupuje do krajského kola.

   

  Víťazi v okrese Senica

  • Juraj Chábela 2A, Gymnázium Senica
  • Anna Studeničová 2B, Gymnázium Senica
  • Magdaléna Bômová 2C2, Gymnázium Senica
  • Richard Rúsek 2D, SSOŠP Senica

   

  Víťazi v okrese Skalica

  • Ondrej Skála 2A, Gymnázium Skalica
  • Kamila Bundalová 2B, Gymnázium Skalica
  • Tibor Vanek 2D, Via Humana
 • 30. 1. 2019

  Aktualizovali sme modul Formy štúdia

 • Lyžiarsky výcvik

  Lyžiarsky výcvik

  Naši študenti si užívajú krásne počasie na lyžiarskom výcviku. Tento rok v stredisku SNOW PARADISE Veľká Rača Oščadnica. 

 • Súťaž o najoriginálnejšieho snehuliaka

  Súťaž o najoriginálnejšieho snehuliaka

  Tento rok nás Perinbaba bohato obdarila svojou snehovou nádielkou, preto sme nemeškali a jednu vyučovaciu hodinu sme „obetovali“ stavaniu snehuliakov. Každá trieda sa svedomito zhostila zadanej úlohy a na školskom dvore vyrástlo zopár snehuliakov. A to nie obyčajných! Niektoré  ohromili svojou gigantickou výškou, iné originálnym kostýmom či inými nezvyčajnými doplnkami. Porotu najviac oslovil snehuliak 3. A triedy, pri stavaní ktorého žiaci preukázali svoju tvorivosť, originalitu a precíznosť. Samozrejme, zmysel pre humor nemohol chýbaťJ. Sladká odmena tretiakov potešila a po hodine strávenej na čerstvom vzduchu  sme v dobrej nálade pokračovali vo vyučovaní. Do galérie Súťaž v stavaní snehuliaka boli pridané fotografie.

 • Na chvíľu v kresle ministrov na Úrade vlády

  Na chvíľu v kresle ministrov na Úrade vlády

  Študenti 4. ročníka navštívili 14. 12. 2018 sídlo predsedu vlády SR. Prezreli si reprezentačné priestory, kde premiér prijíma rôzne  delegácie, kaplnku, vchod do jeho kancelárie, ale i "novú" budovu, kde sa pravidelne schádza vláda SR. Mali  možnosť si vyskúšať ako by sa im páčilo v kresle jednotlivých ministrov, ale i predsedu vlády. Študentom sa exkurzia veľmi páčila, urobili si obraz o tom, kde sa rodia  jednotlivé zákony a rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú celú našu krajinu. Do galérie Na chvíľu v kresle ministrov na Úrade vlády boli pridané fotografie.

 • Vianočná zbierka UNICEF 2018

  Vianočná zbierka UNICEF 2018

  Naši študenti, dobrovoľníci sa v týchto dňoch zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF 2018. Výnosom zo zbierky prispejú k pomoci deťom v Sudáne, Nigérii, Somálsku a Jemene, ktoré trpia hladom a podvýživou. Do galérie Vianočná zbierka UNICEF 2018 boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
  Hollého 1380, Senica
 • 0907 161 135 - Riaditeľ zriaďovateľa školy

  0907 746 906 - Riaditeľka školy

  0915 727 145 - Zástupca riaditeľky školy

  034 651 55 93 - Sekretariát

Fotogaléria