Navigácia

 • Piešťany 2019

  Piešťany 2019

  Dňa 13.10.2019 žiaci III. roč. navštívili  pamätnú izbu národného umelca Ivana Kraska v Piešťanoch.  Expozícia a výklad lektorky boli veľmi pútavým doplnením zaujímavých informácií o živote a diele tohto významného slovenského básnika a prozaika. Do galérie Piešťany 2019 boli pridané fotografie.

 • Devín 2019

  Devín 2019

  Do galérie Devín 2019 boli pridané fotografie.

  V utorok 15. októbra 2019 sme využili krásne jesenné počasie a vybrali sme sa na hrad Devín. Viaže sa k nemu  najstaršia história Slovákov a Slovenska. K tomuto miestu sa viaže epos Jána Hollého Svatopluk a pamätná tabuľa pripomína aj návštevu Štúrovej družiny. Krásne počasie prispelo k tomu, že sme si pokojne a so záujmom vypočuli výklad a prešli všetky dostupné priestory hradu.
  V niektorých klenbových priestoroch  sú inštalované  expozície Múzea mesta Bratislavy. K obdobiu, keď hrad vlastnili Garayovci, sa viaže aj vznik 55 m hlbokej hradnej studne, ktorá sa nachádza na nádvorí stredného hradu. Nadšene sme vyskúšali aj jej akustiku. Pri studni sa nachádza vyhliadková terasa s výhľadom na Dunaj a rakúsky vrch Braunsberg.
  V nádhernej scenérii s dvojfarebným sútokom Dunaja a Moravy vyniká elegantná štíhla veža s cimburím. Podľa povesti sa nazýva Panenská veža. Po moste ponad hradnú priekopu sa možno dostať na vrcholovú plošinu so zvyškami strážnej veže.  Horný hrad je od roku 2017 opäť prístupný  pre verejnosť a poskytuje úžasný výhľad.

 • Nová webstránka školy

  Nová webstránka školy
 • TÝŽDEŇ EURÓPSKEJ KUCHYNE

  TÝŽDEŇ EURÓPSKEJ KUCHYNE

  Vážení gurmáni a milovníci dobrého jedla,

  v dňoch od 14. 10. do 18. 10. 2019 vás srdečne pozývame do našej jedálne na Týždeň európskej kuchyne. Ponúkané špeciality môžete ochutnať za 3,30 €.

  Obed je nutné si objednať deň vopred.

 • Deň európskych jazykov 2019

  Deň európskych jazykov 2019

  Dnes už všetci vieme, aké je dôležité ovládať nielen jeden či dva cudzie jazyky, ale pustiť sa aj do štúdia ďalších. Otvára nám to cestu do sveta, sme viac otvorení, tolerantní voči iným národom, kultúram. Aj tento rok sme sa 26. septembra zapojili do aktivít spojených s dňom Európskeho jazyka, kde sme si formou kvízov,  jazykových hier  aj spievania uvedomili rôznorodosť jazykov  a kultúrnu rozmanitosť európskych krajín. Do galérie Deň európskych jazykov 2019 boli pridané fotografie.

 • Biela pastelka 2019

  Biela pastelka 2019

  Hlavným zbierkovým dňom pre tento rok bol piatok 20. septembra 2019. V tento deň sa stretli v uliciach rôznych miest Slovenska dobrovoľnícke tímy. Medzi nimi aj študenti Súkromnej strednej odbornej školy podnikania. Ambasádorkou zbierky Biela pastelka bola opätovne Adela Vinczeová.

  Výťažok zo zbierky sa použije na pomoc pre nevidiacich pri práci s počítačom, učení sa Braillovho písma, varenie, pomoc pri osobnej hygiene, nákup slepeckých palíc a výcvik vodiacich psov.

  Sme radi, že môžeme aspoň malou časťou byť prospešní aj my. Táto skúsenosť nás obohatila, boli sme nadšení z ochoty a záujmu žiakov  našej školy a ľudí v meste prispieť na dobrú vec.

  Do tejto akcie sa aktívne zapojili členovia Študentskej rady Natália Žáková, Kristína Kutálková, Silvia Ovečková z 2.A, Mário Biskupič, Danko Ďurinák z 2.B, Karolína Muchová a Lukáš Kanda z 3.A.

  Do galérie Biela pastelka 2019 boli pridané fotografie.

 • TÝŽDEŇ DOBROVOĽNÍCTVA

  TÝŽDEŇ DOBROVOĽNÍCTVA

  TÝŽDEŇ  DOBROVOĽNÍCTVA

  Už deviatykrát sa konal senický týždeň dobrovoľníctva, ktorého hlavným organizátorom bolo Informačné centrum Europe Direct Senica. Stretli sa mladí ľudia, ktorí chceli pomôcť a urobiť niečo pre druhých.

  18. septembra 2019 sa v mestskom parku v Senici konala akcia „Dobrovoľníci deťom“. Žiaci našej školy sa taktiež ochotne zúčastnili pri príprave akcií, súťaží a hier s tými najmenšími.

  Sme radi a za celú Študentskú radu ďakujeme, že naše dievčatá a chlapci našli chuť vo svojom voľnom čase venovať iným kúsok zo seba . 

  Dobrovoľníctvo je skvelá činnosť!

  Do galérie TÝŽDEŇ DOBROVOĽNÍCTVA boli pridané fotografie.

 • Exkurzia VTSÚ Záhorie

  Exkurzia VTSÚ Záhorie

  Dňa 11.9. sa uskutočnila exkurzia pre žiakov študijného odboru informačné systémy a služby do Vojenského technického a skúšobného ústavu Záhorie. Vojenský technický a skúšobný ústav, ktorý je jedným z najväčších v Európe, je vývojové a testovacie centrum vojenskej techniky a vojenských zbraňových systémov. Zástupca riaditeľa p. Morávek ukázal študentom techniku dostupnú od roku 1918, ktorá je stále vo funkčnom stave a v niektorých prípadoch jedinečná na Slovensku. Študenti mali možnosť si vyskúšať jazdu na tanku T-72. Zároveň mohli vidieť techniku, jej poškodenie a zraniteľnosť po vykonaných skúškach. Do galérie Exkurzia VTSÚ Záhorie boli pridané fotografie.

 • Rast radikalizmu a extrémizmu

  Rast radikalizmu a extrémizmu

  Rast radikalizmu a extrémizmu v spoločnosti a obzvlášť medzi mládežou je jednou z pálčivých tém súčasnosti. Z tohto dôvodu sme na našej škole radi privítali študenta Mareka Macha, ktorý mal 4. septembra 2019 prednášku pre žiakov 1. ročníka. Ešte ako žiak základnej školy založil stránku www.mladiprotifasizmu.sk. Za svoj blog „Prečo mladá Slovenka nemá pravdu o multikulturalizme” získal Novinársku cenu 2018. Marek zaujímavým spôsobom na príkladoch študentom vysvetlil, čo predstavuje extrémizmus a ako proti nemu bojovať. Do galérie Rast radikalizmu a extrémizmu boli pridané fotografie.

 • Zmena v rozvrhu pre DŠ

  Zmena v rozvrhu pre DŠ

  Zmena v rozvrhu pre DŠ

 • 3. ročník školskej olympiády SSOŠP

  3. ročník školskej olympiády SSOŠP

  Dňa 21. júna 2019 sa konal 3. ročník školskej olympiády SSOŠP. Študenti si opäť zmerali sily v disciplínach: šprint na 40 m, bedminton, volejbal, streetbasketbal, preťahovanie lanom. Študenti súťažili s oduševnením za povzbudzovania svojich spolužiakov. Víťazom jednotlivých disciplín gratulujeme a všetkým ďakujeme za účasť. Tešíme sa na budúci ročník! Do galérie 3. ročník školskej olympiády SSOŠP boli pridané fotografie.

 • Celoslovenská jazyková súťaž 2019

  Celoslovenská jazyková súťaž 2019

  Do galérie Celoslovenská jazyková súťaž 2019 boli pridané fotografie.

 • Denný letný tábor robotiky a informatiky

  Denný letný tábor robotiky a informatiky

  Denný letný tábor robotiky a informatiky

  Tábor je vhodný pre žiakov nastupujúcich do 7., 8., 9. a ukončeného 9. ročníka.
  Organizátor: Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica (ďalej iba: SSOŠP Senica)
  Termín: 1. 7. – 5. 7. 2019 v prípade zvýšeného záujmu budú termíny pridané priebežne. 

  Pozor:

  Prihlášky na denný tábor prijímame iba do 27. 6. 2019 do 12:00.

   

  Prosíme rodičov, aby platby prostredníctvom Internetu vykonávali iba do 20. 6. 2019. Po tomto termíne prosím uprednostnite platbu v hotovosti na sekretariáte školy. Ďakujeme

  Skupina S1 - obsadené

  Skupina S2 - posledné voľné miesta

  O tábore

  Prihláška a súhlas so spracovaním OÚ

  Do galérie Denný letný tábor robotiky a informatiky boli pridané fotografie.

 • Manažér roka 2018 na našej škole

  Manažér roka 2018 na našej škole

  Dňa 30. 05. 2019 nás navštívil spoluzakladateľ a CEO Martinusu Michal Meško a podelil sa s nami o svoje skúsenosti a zážitky z oblasti marketingu. Priblížil našim tretiakom tajomstvo úspešného podnikania a ukázal im, že podnikať sa dá aj v takejto oblasti. Už ako študent sa podieľal na tvorbe internetovej domény referaty.sk. Michal Meško založil aj Foxford, reťazec kaviarní a Dibuk, poprednú distribučnú platformu elektronických kníh na Slovensku. Momentálne je jedným z hlavných distribútorov najznámejšieho internetového kníhkupectva na Slovensku. Pozrite si reportáž z besedy.

 • Penati Golf Resort

  Penati Golf Resort

  Študenti prvého ročníka navštívili v rámci branného cvičenia Penati Golf Resort Šajdíkove Humence. Po prehliadke rezortu si mohli vyskúšať golfový odpal a patovanie do jamky. Či viac alebo menej úspešne, posúďte sami :).

 • Konferencia o budúcnosti práce a pracovného prostredia

  Konferencia o budúcnosti práce a pracovného prostredia

  Dňa 8.5.2019 sa študenti našej školy zúčastnili Konferencie o budúcnosti práce a pracovného prostredia na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Do galérie Konferencia o budúcnosti práce a pracovného prostredia boli pridané fotografie.

 • 24-hodinová štafeta v plávaní

  24-hodinová štafeta v plávaní

  Už tradične sme sa dňa 3. mája zúčastnili  24-hodinovej štafety v plávaní. Užili sme si príjemné prostredie senickej plavárne a zároveň sme spravili niečo pre svoje zdravie.Do galérie 24-hodinová štafeta v plávaní boli pridané fotografie.

 • Voľby do Európskeho parlamentu

  Voľby do Európskeho parlamentu

  Tento rok nás čakajú voľby do Európskeho parlamentu. Na Slovensku môžeme prísť k volebným urnám v sobotu 25. mája. Pri tejto príležitosti sa  2. mája 2019 konali  na našej škole  simulované Eurovoľby 2019. Študenti volili z ôsmych politických skupín. Najviac hlasov medzi našimi žiakmi získala Skupina zelených/Európska slobodná aliancia (32,38 %). Do galérie Voľby do Európskeho parlamentu boli pridané fotografie.

 • TERMÍNY RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA pre šk. rok 2018/2019

  TERMÍNY RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA pre šk. rok 2018/2019

  Trieda:            I.A

  Dátum:           26.04.2019 v čase od 13:45 do 16:30 hod.

   

  Trieda:            I.B

  Dátum:           02.05.2019 v čase od 14:00 do 16:00 hod.

   

  Trieda:            II.A

  Dátum:           30.04.2019 v čase od 14:30 do 16:30 hod.

   

  Trieda:            III.A

  Dátum:           30.04.2019 v čase od 14:00 do 16:00 hod.

   

  Trieda:            III.B

  Dátum:           02.05.2019 v čase od 14:00 do 16:00 hod.

  Do galérie TERMÍNY RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA pre šk. rok 2018/2019 boli pridané fotografie.

 • Školské majstrovstvá okresu Senica vo veľkom futbale

  Školské majstrovstvá okresu Senica vo veľkom futbale

  Dňa 09.apríla 2019 sa študenti našej školy zúčastnili na "Školských majstrovstvách okresu Senica vo veľkom futbale", kde v konkurencii stredných škôl v Senici nenašli konkurenciu a zvíťazili. Všetkým žiakom a trénerom gratulujeme a želám ďalšie úspechy! Do galérie Školské majstrovstvá okresu Senica vo veľkom futbale boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
  Hollého 1380, Senica
 • 0907 161 135 - Riaditeľ zriaďovateľa školy

  0907 746 906 - Riaditeľka školy

  0915 727 145 - Zástupca riaditeľky školy

  034 651 55 93 - Sekretariát

Fotogaléria