European Computer Driving Licence Vzorové testy Pokyny pred a počas testovania ECDL Fotoalbum ECDL Požiadavky Cenník Prečo ECDL?

European Computer Driving Licence

ATC SSOŠP pri SSOŠP, Hollého 1380, Senica

Od 1. 3. 2015 poskytuje testovanie a školenie ECDL pre študentov ZŠ a SŠ a širokú verejnosť na platforme MS Windows 8.1 a MS Office 2013. Platný cenník a bližšie informácie môžete získať v menu ECDL. K stiahnutiu sú k dispozícii skúšobné testy a prihláška k testovaniu.

Bližšie informácie na petras@ssspsenica.sk

Certifikát ECDL - Európsky vodičský preukaz na počítač (ECDL Certificate – European Computer Driving Licence) je preukaz, ktorý osvedčuje, že jeho držiteľ úspešne absolvoval predpísané testy z rôznych, ktoré špecifikuje Sylabus ECDL a testy boli vedené a vyhodnocované predpísanou metodikou.

Termín testovania: dohodou vopred, koná sa len v učebni PC4.

prihlášky zasielajte mailom najneskôr do: dva dni pred konaním termínu testovania

prihláška na stiahnutie

VZOROVÉ TESTY