Navigácia

Študentská rada UNICEF Členovia ŠR šk. rok 2019/2020 Úspechy študentov Aktivity parlamentu Štatút Študentskej rady Súťaž Anketa

Študentský parlament

Úspechy študentov

Ocenenie - Deň študentstva na radnici

V mesiaci november sa každoročne pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa študentstva schádzajú v obradnej sieni Mestského úradu v Senici 17. študenti s predstaviteľmi mesta, kde si v slávnostnej a priateľskej atmosfére spoločne pripomínajú nielen historické medzníky a spoločenský význam 17. novembra, ale týmto vybraným študentom sa dostáva uznania a poďakovania za dosahovanie vynikajúcich študijných výsledkov a mimoriadnu mimoškolskú aktivitu. Stalo sa tak aj vo štvrtok 10. novembra 2016. Z našej školy boli ocenení: Adam Luong, Simona Šimeková, Angelika Zálešáková a Viktória Ďurďovičová. Počas tohtoročného Dňa študentstva na radnici prišlo aj k oficiálnej výmene na poste predsedu Študentského parlamentu. Doterajšiu predsedníčku vystriedala študentka našej školy Martina Štítna. Pozrite si fotografie z oceňovania študentov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V obradnej sieni Mestského úradu sa 14. novembra po 10. raz konal Deň študentstva na radnici. Boli ocenení aj naši študenti. Viac na www.senica.sk.   Deň študentstva na radnici - 14.11. 2012.

 

Ocenenie Twinning Label

    

 


Školské majstrovstvá okresu Senica vo veľkom futbale žiakov stredných škôl

11. apríla 2012 sa na umelo – trávnatom ihrisku FK Senica uskutočnili školské majstrovstvá okresu Senica vo veľkom futbale žiakov stredných škôl, na ktorých naši žiaci obsadili 3. miesto.

Našu školu reprezentovali : Rýzek, Junas, Šenk, Janso, Matuský, Letrík, Krutý, Štora, Labuda, Kačmár, Sirota, Meszlényi, Chvátal, Ceplák, Konečný, Petrík, Nemec a Chalány.

 

 


Športovec roka 2011

Podrobnosti...

 

Kategória: DORASTENCI - Tomáš Kapusta

Hrá na poste stredopoliara. Do Senice prišiel v lete 2010 z Prievidze. Je silný v osobných súbojoch, má výborný fyzický fond. V kabíne stmeľuje kolektív. Je cieľavedomý, pracovitý a neustále sa chce zlepšovať. V tréningu tvrdo pracuje. Na jeseň dal v 1. lige mladšieho dorastu 7 gólov. Skóruje prevažne hlavou, čo je tiež jeho veľmi silná stránka. So svojím družstvom je po prvej časti súťaže na prvom mieste. Tomáš dostal začiatkom februára 2012 premiérovú pozvánku do reprezentácie. S výberom do 17 rokov sa zúčastnil na medzinárodnom turnaji v Španielsku. Na juhu kontinentu nastúpil vo všetkých troch dueloch proti rovesníkom z Nórska, Česka a Švédska. Prvé skúsenosti má aj z účinkovania v Senickom A-čku. V rámci zimného obdobia ovoňal atmosféru prípravných duelov prvého mužstva. Jeho trénerom v sedemnástke je Stanislav Macek.

 

Kategória: TRÉNERI - Stanislav Macek

Je progresívny, vývojaschopný, cieľavedomý a neustále napredujúci tréner. Vedie realizačný tím mladšieho ligového dorastu. Je obdivuhodné koľko času dokáže venovať futbalu a trénerstvu. Denne sa zoznamuje s novými trendmi, zdokonaľuje sa, študuje, analyzuje. Pozor! A to nie je profesionálnym trénerom. Zamestnaný je ako učiteľ na SSOŠP v Senici. Činnosť trénera vykonáva ako svoje druhé poslanie. Trénerstvo je pre neho najmilším koníčkom, ktorému absolútne prepadol. Svoje pedagogické skúsenosti naplno využíva aj v športe. S chlapcami má vybudovaný výborný vzťah. Zodpovedným a oduševneným prístupom dokáže strhnúť celý kolektív. Po jesennej časti vedie jeho tím 1. dorasteneckú ligu v kategórii U-17. V náročných jarných zápasoch si chlapci na čele s uznávaným trénerom budú chcieť túto priečku udržať.

 

 


Školské majstrovstvá Skalického a Senického okresu v basketbale

27. februára 2012 sa žiaci našej školy umiestnili na 1. mieste v školských majstrovstvách Skalického a Senického okresu v basketbale. Zároveň postúpili na majstrovstvá Trnavského kraja, ktoré sa uskutočnia 8.3.2012 v Seredi a na župnú olympiádu v Seredi 26. – 27.4.2012. Našu školu reprezentovali:

 

Patrik Čikoš IV.B Tomáš Šefčík IV.B
Patrik Noščák IV.B Marek Haberl II.A
Mário Konečný IV.B Martin Čatloš II.A
Adrián Herceg IV.B Jakub Tomič II.C
Erik Eichinger IV.B Mário Miča IV.C


Obvodné kolo olympiády z anglického jazyka - 18.1. 2012

Krajský školský úrad v Trnave udeľuje diplom Filipovi Klačanskému za 1. miesto

                      


Expert geniality show

Do súťaže sa zapojilo 9861 žiakov zo 475 škôl z celého Slovenska.


8. decembra 2011 sa žiaci našej školy zúčastnili celoslovenskej súťaže Expert geniality show. V jednotlivých témach dosiahli nasledovné umiestnenie:

 

Anglický jazyk: Marek Marko, II.B 78. miesto
  Tomáš Sommr, I.A 80. miesto
  Nikolas Procházka, II.B 90. miesto
Bity a bajty: Marek Marko, II.B 93. miesto
Dejiny a spoločnosť: Tomáš Sommr, I.A 28. miesto


Tomáš Sommr, I.A sa zároveň umiestnil vo svojej vekovej kategórii v celkovom poradí na 63. mieste a získal tak čestný titul TOP Expert.


Podrobnosti o súťaži

 

 


Školské majstrovstvá Trnavského kraja v halovom veslovaní stredných škôl

30. novembra 2011 sa žiaci našej školy umiestnili na 3. mieste v majstrovstvách Trnavského kraja v halovom veslovaní v kategórii žiaci SŠ 1. – 2. ročník.

Fotoalbum.

Členovia tímu:

Benedikt Kolenyak, I.B

Marek Haberl, II.A

Patrik Beneš, II.B

Bohuslav Ondrúšek, II.B

 

Školské majstrovstvá okresu Senica v basketbale žiakov stredných škôl

15. novembra 2011 sa žiaci našej školy umiestnili na 1. mieste v majstrostvách okresu Senica v basketbale.

Hráči:

Marián Konečný IV.B Patrik Noščák IV.B
Adrián Herceg IV.B Patrik Čikoš IV.B
Andrej Katrenčík IV.C Tomáš Šefčík IV.B
Erik Eichinger IV.B Richard Spál III.C

 


 

Školské majstrovstvá okresu Senica v šachu - žiaci a žiačky stredných škôl

2. novembra 2011 sa žiak 2. ročníka Tomáš Danada umiestnil na 3. mieste v majstrostvách okresu Senica v šachu. Viac tu.

 


 

 

Krajské kolo olympiády v anglickom jazyku

7. marca 2011 sa žiak 3. ročníka Richard Scholze umiestnil na 2. mieste v krajskom kole olympiády v anglickom jazyku.


 

Výtvarná súťaž o návrh plagátu s problematikou boja proti AIDS

Výsledky výtvarnej súťaže o návrh plagátu s problematikou boja proti AIDS (fotoalbum), ktorú poriadalo Záhorské osvetové stredisko v Senici v novembri 2010:

 

 1. miesto - Monika Masárová

        Cena Primátora mesta Senica - Martin Filip

        Cena predsedu klubu Humanita - Silvia Olšová

 


 

Súťaž Cookie.sk 2009

Druhý ročník súťaže projektu Zodpovedne.sk sa hodnotil podľa 7 kritérií v hlavnej a voľnej téme. Patí medzi nich naplnenie témy súťaže, zrozumiteľnosť posolstva, kvalita prevedenia distribučných kanálov pre elektronický materiál, výtvarné spracovanie, bezbariérová prístupnosť, inovatívna prídavná hodnota, technické spracovanie. Do súťaže bolo zaradených 115 prác od viac ako 130 žiakov z celého Slovenska. Kvalita materiálov sa oproti minulému roku zvýšila. Do video materiálov bol zakomponovaný strih, v niektorých aj špeciálne efekty. Medzi víťazné práce sa zaradili aj veľmi kvalitne spracované animácie. Víťazné videá je si môžte pozrieť na našich stránkach v časti videoklipy.

V téme Zodpovedne.sk v kategórii 15-19 rokov sme získali 3. miesto - Pavol Jediný, pod vedením Ing. Vladimíra Petráša

 

Fotogaléria


Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
  Hollého 1380, Senica
 • 0907 161 135 - riaditeľ zriaďovateľa školy

  0915 727 145 - riaditeľ školy

  0908 147 840 - zástupkyňa riaditeľa školy

  034 651 55 93 - sekretariát

Fotogaléria