• Aktivity

• šk. rok - 2011/2012

Študenti 1. ročníka Informačné systémy a služby vypracovali práce podľa zadania. Rozdelili sa do štyroch skupín. Ich prácu hodnotilo v hlasovaní 60 študentov z odboru škola podnikania.

Práce redakcií, členovia redakcií a vyhodnotenie je zobrazené na nasledovných odkazoch.

Verejné hlasovanie študentov SSOŠP

Titul Redakcia 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník Počet hlasov spolu
          B-JAM redakcia č. 5   4 6 7 17
          Free time redakcia č. 2   4 4 5 13
          Global redakcia č. 4   2 3 5 10
          Guči Lui redakcia č. 3   5 3 2 10
          Móda redakcia č. 1   1 3 6 10
          Počet hlasujúcich   0 16 19 25 60

1. miesto - redakcia č.5 - B-JAM

2. miesto - redakcia č. 2 - Free time

3. miesto - redakcia č. 4,3,1 - Global, Guči Lui, Móda

Exkurzia v Edukačnom laboratóriu v Bratislave

Fotoalbum. Žiaci 1. ročníka odboru Informačné systémy a služby sa dňa 10. februára zúčastnili exkurzie v Edukačnom laboratóriu v Bratislave.
          Pracovali s modernými informačnými technológiami, vyskúšali si prácu s portálom www.naucteviac.sk pod vedením vyučujúcej Slávky Hazuchovej. Samostatne riešili úlohy k téme Rozhlasové stanice a vyskúšali si prácu s hlasovacími zariadeniami. Vyučovaciu hodinu zaznamenali A. Polakovič a P. Beneš, ktorí spracujú záznam do videoklipu.
          V druhej časti ich oboznámil s použitím moderných technológii pri vyučovaní p. Igor Kyta.

Návšteva Záhorskej knižnice žiakmi odboru ISS

Fotoalbum. Žiaci 1. ročníka odboru Informačné systémy a služby sa zúčastnili vyučovacej hodiny v Záhorskej knižnici. Pracovali s knižničným informačným systémom tretej generácie (www.kis3g.sk) pod vedením pani Márie Stankovej. Riešili úlohy v knižničnom portáli a oboznámili sa s tvorbou rešerší k danej téme.

šk. rok - 2010/2011

Študenti 1. ročníka Informačné systémy a služby vypracovali práce podľa zadania. Rozdelili sa do štyroch skupín. Ich prácu hodnotilo v hlasovaní 50 študentov z odboru škola podnikania.

Práce redakcií a vyhodnotenie je zobrazené tu.

Verejné hlasovanie študentov SSOŠP

Titul Redakcia 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník Počet hlasov spolu
          New Tech redakcia č. 4 2 4 2 5 13
          Školník redakcia č. 2     9   9
          Práve teraz! redakcia č. 1 7 5 10   22
          Súkromka news redakcia č. 3 2 1   3 6
          Počet hlasujúcich   11 10 21 8 50

1. miesto - redakcia č.1 - Práve teraz!

2. miesto - redakcia č. 4 - New Tech

3. miesto - redakcia č. 2 - Školník