Ing. Vladimír Petráš

1.hodina - 4.B  IKT

vypracovať projekt - Návrh LAN siete - tu je vzor

3.hodina - 3.B  API

vytvorte video  - Video v texte podľa tutoriálu, vyrendrované video uložte vo formáte MainConcept AVC/AAC (*.mp4,*.avc) Internet HD 720p na úložisko Google, a link na video pošlite na a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno,  trieda, Video v texte.

4.hodina - 3.B  IKTc

zaregistrujte sa na diskusnom fóre www.pcforum.sk a pridajte v ňom nový príspevok.

5.hodina - 4.B  IKTc

vytvorete referát - téma: Architektúra PC (informácie vyhľadajte na internete)

spracovaný referát odošlite na  a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno,  trieda, referát.

6.hodina - 1.A  API

stiahnuť z https://sssp.edupage.org/text/?text=text/text7&subpage=1

vzorový test   M6 Prezentácia, rozbaliť do svojho priečinka a postupovať podľa zadania, ktorý je súčasťou balíka.

Dokončiť na 1. hodine v utorok. Vypracovaný súbor poslať na a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno, priezvisko a trieda.

22.1.2019 - utorok

1.hodina - 1.A  API

vytvorete referát - téma: Architektúra PC (informácie vyhľadajte na internete)

3.hodina - 3.B  API

4.hodina - 2.A  API

dokončiť Destiny Intro podľa tutoriálu, vyrendrované video uložte vo formáte MainConcept AVC/AAC (*.mp4,*.avc) Internet HD 720p na úložisko Google, a link na video pošlite na a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno,  trieda, intro.

5.hodina - 4.B  IKT

dokončiť projekt - Návrh LAN siete - tu je vzor

23.1.2019 - streda

1.hodina - 3.B  API

2.hodina - 4.B  POGc

Dokončiť model spaceship (tutoriál 3DS Max - Modeling a Low-Polygon Spaceship)

použite aj textúru (tutoriál 3DS Max - Introduction to Materials and Mapping/Adding Textures to the Spaceship with UVW Unwrap)

Vypracovaný súbor poslať na a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno, spaceship.

3.hodina - 2.B  POGc

7.hodina - 2.B  API

24.1.2019 - štvrtok

4.hodina - 4.B  POGc

Dokončiť model spaceship (tutoriál 3DS Max - Modeling a Low-Polygon Spaceship)

Vypracovaný súbor poslať na a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno, spaceship.

5.hodina - 4.B  DAS

vypracovať test:  test5.5   (zmažte príponu .doc a disk55.rar si rozbalte do svojho priečinka)

zadanie k testu: test55.doc

vypracovaný test pošlite na a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno, test5.5

25.1.2019 - piatok

1.hodina - 4.B  IKTc

dokončiť projekt - Návrh LAN siete - tu je vzor

3.hodina - 4.B  DAS

dokončiť test:  test5.5   (zmažte príponu .doc a disk55.rar si rozbalte do svojho priečinka)

zadanie k testu: test55.doc

vypracovaný test pošlite na a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno, test5.5

4.hodina - 2.A  API

5.hodina - 3.B  API

6.hodina - 2.B  API

dokončite video  - Video v texte podľa tutoriálu, vyrendrované video uložte vo formáte MainConcept AVC/AAC (*.mp4,*.avc) Internet HD 720p na úložisko Google, a link na video pošlite na a10@ssspsenica.sk, predmet správy: meno,  trieda, Video v texte.