Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
Foto Ing. Janka Redechová Rozvrh
redechova@ssspsenica.sk
Foto PhDr. Milan Trizuliak Rozvrh
trizuliak@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Soňa Andrášiková Rozvrh
andrasikova@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Dana Bánska Rozvrh
banska@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Peter Filka Rozvrh
filka@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Beáta Fodorová Rozvrh
fodorova@ssspsenica.sk
 
 
Mgr. Jana Havlová
havlova.jana@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Mária Hollá Rozvrh
holla@ssspsenica.sk
Foto Ing. Mykola Hryshchuk Rozvrh
hryshchuk@ssspsenica.sk
 
 
Bc. Pavel Klečko Rozvrh
kleckopavel@gmail.com
Foto Ing. Katarína Kromerinská Rozvrh
kromerinska@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Stanislav Macek Rozvrh
macek@ssspsenica.sk
 
 
Mgr. Karol Martinec Rozvrh
martinec@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Miroslava Medňanská Rozvrh
mednanska@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Lenka Morávková Rozvrh
moravkova@ssspsenica.sk
 
 
Mgr. Albína Moskáľová Rozvrh
moskalova@ssspsenica.sk
Foto PaedDr. Andrea Mrkvová Rozvrh
mrkvova@ssspsenica.sk
 
 
Mgr. Tatiana Otépková Rozvrh
otepkova@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Martina Otrísalová Rozvrh
otrisalova@ssspsenica.sk
Foto Ing. Martina Petráková Rozvrh
prandova@ssspsenica.sk
Foto Ing. Vladimír Petráš Rozvrh
petras@ssspsenica.sk
 
 
Mgr. Marcel Pipíška Rozvrh
pipiska@ssspsenica.sk
 
 
Mgr. Svitlana Polikarpova Rozvrh
polikarpova@ssspsenica.sk
Foto Mgr. Ružena Prosnanová Rozvrh
prosnanova@ssspsenica.sk
 
 
Mgr. Martina Sládečková Rozvrh
sladeckova.martina@ssspsenica.sk

© aScAgenda 2018.0.1115 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.07.2018

Novinky

Kontakt

  • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
    Hollého 1380, Senica
  • 0907 161 135 - Riaditeľ zriaďovateľa školy

    0907 746 906 - Riaditeľka školy

    0915 727 145 - Zástupca riaditeľky školy

    034 651 55 93 - Sekretariát

Fotogaléria